11.09.2022 r. - XXIV. Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11.09.2022 r. - XXIV. NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś Kościół w Polsce rozpoczyna XII. Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”

 2. W tym tygodniu msze św. o godz. 18.00 a w sobotę o 7.00.

 3. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, obchodzone na pamiątkę odnalezienia Krzyża Pana Jezusa przez św. Helenę. Msze św. z nowenną do Matki Bożej i św. Józefa w obydwu kościołach.

 4. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

 5. W sobotę, 17. września, rocznica najazdu Rosji Sowieckiej na Polskę. W tym dniu w Koniaczowie na tzw. Mogile o godz. 16.00 odprawimy mszę św. za dusze tam pogrzebanych. Zapraszam do wspólnej modlitwy. (Jeżeli będzie padał deszcz msza św. będzie w kościele w Koniaczowie. W takim przypadku informacja pojawi się w sobotę do godz. 15.00 na stronie parafii.)

 6. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby parafii:

- Pani Grażyna Gajda 

- Państwo Teresa i Jan Prasoł 

- Państwo Zofia i Czesław Pszonak 

- ofiara anonimowa. Bóg zapłać.

 1. W przyszłą niedzielę ofiara mszalna będzie przeznaczona na cele parafialne.

 2. Tygodnik Niedziela jest na stoliku, zachęcam do lektury.

 3. Dziękuję Pani Zofii Pszonak i Pani Marii Czepiel za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru proszę Panią Jadwigę Kruba i Panię Monikę Bałutowską.

 4. Spotkania duszpasterskie:

- W poniedziałek na mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania zapraszam uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.

- We wtorek na mszę św. o godz. 18.00 i w ramach przygotowania do bierzmowania spotkanie zapraszam uczniów z klasy 7 i 8 szkoły podstawowej.

- w sobotę o 9.30 zbiórka dla lektorów, ministrantów i kandydatów a o 10.30 próba scholii w kościele parafialnym.

 1. Informacja dla mieszkańców Jarosławia: Rozpoczęło się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głos można oddać w formie papierowej lub przez aplikację. Dokładne informacje są na stronie internetowej Urzędu Miasta.