14.05.2023 r. - VI. Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14.05.2023 r. - VI. NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Dziś VI. Niedziela Wielkanocna. W parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, do której przystępuje 26 dzieci. Nabożeństwo majowe w kościele parafialnym o 15.30.

 2. W tygodniu nabożeństwa majowe w kościele parafialnym codziennie po mszy św. o godz. 18.00. W Koniaczowie nabożeństwa majowe codziennie o 19.00 oprócz środy i piątku. W te dni msza św. o 16.30 a po niej nabożeństwo majowe.

 3. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o 11.30 będziemy przeżywać rocznicę Komunii św. Dzieci z klasy czwartej zapraszam na próbę w poniedziałek i środę po mszy św. Spowiedź dla dzieci rocznicowych będzie w piątek o 17.15.

 4. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Po mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej i siódmej.

 5. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 6. Nowy numer tygodnika „Niedziela” jest na stoliku.

 7. Dziękuję za ofiary złożone na remont dachu w kościele parafialnym:

Państwo Justyna i Paweł Pelc

Państwo Danuta i Emil Pasierbiewicz

Pani Maria Ciemierkiewicz

Państwo Joanna i Liwiusz Gałuszka

Dwie ofiary anonimowe. Bóg zapłać.

 1. Ofiara mszalna w przyszłą niedzielę będzie na remont dachu.

 2. Dziękujemy Pani Magdalenie Bukowy i Pani Agnieszce Majewskiej za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu proszę o podjęcie dyżuru Panią Ewę Ciemierkiewicz i Panią Alicję Ciemierkiewicz.

 3. Koło Gospodyń Wiejskich w Koniaczowie zaprasza na Rajd Rowerowy do Radawy. Rajd rozpocznie się w przyszłą niedzielę o 15.00 przy kościele
  w Koniaczowie.