14.06.2026 r. - XI. Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14.06.2026 r. – XI. Niedziela zwykła

 

  1. Dziś XI. Niedziela zwykła. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy po mszy św. o 11.30.

  2. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 a w sobotę o 7.00.

  3. We wtorek po mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

  4. W środę w parafii będziemy przeżywać uroczystość odpustową z okazji wspomnienia naszego patrona św. Brata Alberta. Msze św. w kościele parafialnym rano o 8.00 i po południu o 18.00. Po mszy św. o 18.00 procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne w swoich strojach oraz dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Zapraszam również kandydatów do bierzmowania. Proszę również ceremoniarzy, lektorów i ministrantów oraz nasz chór o oprawę liturgiczną. Postarajmy się wszyscy o udział w uroczystości. Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Paweł Polasz, nasz tegoroczny rekolekcjonista.

  5. Z racji odpustu parafialnego w środę nie będzie mszy św. w Koniaczowie.

  6. Na stoliku jest nowy numer tygodnika Niedziela. Zachęcam do lektury.

  7. Mieszkańcom ul. Wyszyńskiego i Nowej dziękuję za ofiarę na potrzeby parafii w kwocie 220 zł. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę ofiary mszalne będą na cele parafialne.

  8. Dziękujemy Pani Elżbiecie Ozimek i Pani Agnieszce Ozimek za troskę o kościół w Koniaczowie. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru proszę Panią Marzenę Kubisz i Panią Lucynę Bzdoń.